دانلود پاورپوینت مدیریت و تشکیلات کارگاهی در ۳۲ اسلاید

دانلود پاورپوینت مدیریت و تشکیلات کارگاهی در ۳۲ اسلاید
نوع فایل
ppt
حجم فایل
150kb
نویسنده
6,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت مدیریت و تشکیلات کارگاهی در ۳۲ اسلاید

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت درس مدیریت و تشکیلات کارگاهی می باشد که با فرمت ppt در ۳۲ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

شرایط عمومی پیمان

شرایط عمومی پیمان عمده شرایطی است که در طرح های عمرانی،حاکم بر پیمان ها و قراردادهای منعقده فی مابین پیمانکاران و کارفرمایان بوده و از بدو تولد یک پروژه و آغاز فعالیت پیمانکار با مبادله قرارداد و تحویل زمین رعایت مفاد آن برای طرفین قرارداد الزام آور بوده و تا مرحله اتمام عملیات که با تحویل موقت انجام می پذیرد، ادامه می یابد.

به لحاظ  اهمیت فراوان مفاد شرایط عمومی پیمان لازم است کلیه کارشناسان مرتبط با طرهای عمرانی با مطالعه دقیق مواد و فصول آن سطح آشنای خود را با قوانین و مقررات ابلاغی از طرف مراجع ذی ربط افزایش دهند.

شناخت و آگاهی از جایگاه قراردادهای متعارف سه عاملی در عرصه بین المللی و در کشور، سالیان متمادی است که در میان جامعه مهندسی کشور رواج یافته به نحوی که عموما با ان آشنا بوده و از اصطلاحات رایج در آن مکالمات روز مره مهندسی استفاده می شود. در مقابل شرایط عمومی پیمان قراردادهای طرح و ساخت علیرغم جامعیت و نکات بسیار ارزنده و ظرفیت فراوان آن در بین کارشناسان و مهندسین مرتبط با طرح های عمرانی غریب و محجور بوده، ضمن اینکه در سالهای اخیر میل و رغبت فراوانی برای انجام پروژه ها در قالب قراردادهای طرح و ساخت در بین کارفرمایان رواج پیدا نموده لازم است. مهندسین شاغل در این بخش با چگونگی شرایط و مختصات این نوع قراردادها هر چه سریعتر آشنا بوده تا از عوارض بعدی جلوگیری به عمل آورند طبیعتا اولین گام مطالعه شرایط عمومی پیمان قراردادهای طرح و ساخت و مقایسه آن با شرایط عمومی پیمان های متعارف سازمان برنامه و بودجه می باشد.

مطالعه بیشتر