دانلود جامع ترین جزوه قابل سرچ کارآفرینی با فرمت pdf

دانلود جامع ترین جزوه قابل سرچ کارآفرینی با فرمت pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
6,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین جزوه قابل سرچ کارآفرینی با فرمت pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین جزوه قابل سرچ کارآفرینی می باشد که با فرمت pdf در ۱۴۵ صفحه مناسب جهت مرور سریع درس و آمادگی برای آزمون تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جامع ترین جزوه قابل سرچ کارآفرینی:

فصل اول

مقدمه برخی از مبانی و کلیات کارآفرینی در قالب سرفصل های زیر به خوانندگان گرامی عرضه شده است:

کارآفرینی؛ گذشته، حال و آینده

تعاریف و مفاهیم کارآفرینی

تمایز کارآفرینی از سایر مفاهیم مشابه / فرایند کارآفرینی

انواع کارآفرینی

کار آفرینان زاده می شوند و یا تربیت می شوند؟

همانگونه که ملاحظه می شود، هدف اصلی این سرفصلها این است که در قالبی مختصر، به ارائه برخی از مطالب عمومی و کلی در زمینه کارآفرینی بپردازد.

انتخاب این مفاهیم به گونه ای صورت گرفته است که از ارتباط مناسب با بخش های بعدی کتاب برخوردار باشد و ذهنیت خوانندگان محترم را برای مطالعه و بهره برداری مناسب از فصول و بخش های بعدی کتاب آماده بر نماید.

در انتهای این فصل از خوانندگان گرامی انتظار می رود که ضمن آشنایی با اصول و مبانی اولیه کارآفرینی، از یک برداشت و تعریف مشترک برای ورود به فصل دوم این کتاب که بر روی مباحث کارآفرینی آموزشی متمرکز شده است برخوردار شوند. برخورداری از این فهم مشترک از این رو اهمیت ویژه ای دارد که تعاریف و مفاهیمی که در زمینه کارآفرینی ارائه شده اند پراکنش و تفاوتهای بنیادین زیادی برخوردارند. اساسا فهمی که از کارآفرینی حتی در مجامع ع و اکادمیک شده است، فهم یکسانی نیست و گاه دامنه این تفاوت ها تا بدان جا گسترده می که برداشت های کاملا متفاوت و گاه متضادی از کارآفرینی بدست می دهد.

مطالعه بیشتر