دانلود آموزش نرم افزار (ED (Enterprise Dynamics در ۷۹ اسلاید قابل ویرایش

دانلود آموزش نرم افزار (ED (Enterprise Dynamics در ۷۹ اسلاید قابل ویرایش
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
11,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود آموزش نرم افزار (ED (Enterprise Dynamics در ۷۹ اسلاید قابل ویرایش

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پاورپوینت آموزش نرم افزار (ED (Enterprise Dynamics با فرمت ppt در ۷۹ اسلاید می باشد.امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای جامع ترین پاورپوینت آموزش نرم افزار (ED (Enterprise Dynamics ،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .

مقدمه

پس از به وجود آمدن و ظهور مهندسی صنایع به طور رسمی در سال ۱۹۱۲ در جامعه مهندسی صنایع آمریکا توسط افرادی نظیر تیلور و گیلبرت‌ها و بسط و گسترش نظریه‌های آن‌ها به وسیله افرادی همچون هنری گانت و کوک ووالاس و … مطالعاتی که ما امروزه آن‌ها را در قالب درس‌هایی نظیر طرح ریزی واحدهای صنعتی، ارزیابی کار و زمان، ارگونومی و همانند آنها ایجاد شدند اما با گسترش علوم مدیریت و به وجود آمدن موضوعاتی همچون نگرش سیستمی، نگرش اقتضایی، آینده پژوهی، مدیریت دانش و در رأس همه آنها ارائه مفهومی به نام سازمان‌های یاد گیرنده باعث به وجود آمدن انقلابی بسیار بزرگ در صنعت شد. که در پی آن در دانشگاه‌ها و مؤسسات علمی دروسی با نام‌های شبیه‌سازی، تحلیل سیستم‌ها و سیستم‌های اطلاعات مدیریت بروز کردند.

آموزش نرم افزار (ED (Enterprise Dynamics

موضوع مورد بررسی این پروژه آشنایی با نرم افزار ED است. این نرم‌افزار در حوزه شبیه‌سازی می‌باشد و از مجموعه نرم‌افزارهای دروس جدید مهندسی صنایع به شمار می‌آید . در قسمت اول این پروژه به معرفی فضای کلی در مفهوم سیستم‌ها و شبیه‌سازی خواهیم پرداخت. (این شیوه در تقریباً تمامی کتب و جزوه‌های آموزشی در مورد ED رعایت شده است). پس از آشنا شدن اجمالی با شبیه‌سازی به معرفی نرم افزار پرداخته و چندین مثال مورد بررسی قرار می‌دهیم …

تجزیه و تحلیل ریاضی، مشاهده عینی-تجربی، و فنون مختلف پژوهش عملیاتی را می‌توان نمونه‌ای از این روش‌ها دانست . طبیعی است که هر یک از روش‌های مذکور نقاط قوت و محدودیت‌هایی دارند و…

مطالعه بیشتر