پاورپوینت دستگاه الکتروآنسفالوگرام

پاورپوینت دستگاه الکتروآنسفالوگرام
نوع فایل
ppt
حجم فایل
4mb
نویسنده
5,800 تومان

توضیحات فایل:

پاورپوینت دستگاه الکتروآنسفالوگرام

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل باکیفیت ترین پاورپوینت دستگاه الکتروآنسفالوگرام می باشد که با فرمت ppt در ۱۳ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود پاورپوینت دستگاه الکتروآنسفالوگرام

محتوای اسلاید ۳

الکتروانسفالوگرام (EEG) وسیله ای برای ثبت و تقویت سیگنال های الکتریکی مغز :

الکترو انسفالوگرام همان نوار مغز آزمایشی است که سلولهای مغ از طریق امواج الکتریکی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. این دستگاه افکار یا احساسات را نمی تواند اندازه گیری کند و هیچ گونه الکتریسیته ای را به مغز ارسال نمی کند. در این روش یکسری الکترود کوچک به سر وصل می شوند، این الکترود ها که اکثراً با روکشی از جنس نقره هستند سیگنالها را به رایانه  منتقل و ثبت میشود. این روش به صورت غیر تهاجمی و بدون درد و جراحت است.

محتوای اسلاید ۷

روش انجام تست :

– هر الکترود شماره ای دارد که الکترود های فرد در سمت چپ سر و زوج ها در سمت راست سر قرار میگیرند . متخصص، ژل چسبنده ای را روی ۱۶ تا ۲۵ الکترود قرار می دهد و آنها را به علائم نشانه گذاری شده روی پوست متصل می کند.

-گاهی اوقات یک کلاه کشی روی الکترودهای متصل شده کشیده می‌شود. هنگامی که آزمایش شروع می شود، الکترود ها سیگنال های الکتریکی را از مغز به دستگاه ثبت ارسال می کنند.

-پس از آن که الکترودها در محل مناسب قرار گرفت، گرفتن نوار مغزی تقریباً ۶۰ دقیقه طول می‌کشد. اگر لازم باشد که نوار مغزی هنگام خواب گرفته شود، تست بیشتر از سه ساعت زمان می‌برد.

مطالعه بیشتر