دانلود فایل pdf راهنمای حل معادلات دیفرانسیل دکتر مسعود نیکوکار

دانلود فایل pdf راهنمای حل معادلات دیفرانسیل دکتر مسعود نیکوکار
نوع فایل
pdf
حجم فایل
73mb
نویسنده
دسته بندی
7,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل pdf راهنمای حل معادلات دیفرانسیل دکتر مسعود نیکوکار

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل فایل pdf معادلات دیفرانسیل دکتر مسعود نیکوکار بهمراه فایل pdf راهنمای حل معادلات و مسائل دیفرانسیل دکتر مسعود نیکوکار آماده دانلود گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

pdf راهنمای حل معادلات دیفرانسیل دکتر مسعود نیکوکار

معادلات دیفرا نسیل نوعی معادله ریاضی است که بیانگر یک تابع ناشناس از یک یا چند متغیر مستقل و مشتق هایی با مرتبه‌ های مختلف نسبت به متغیر های مستقل است. بسیاری از قوانین عمومی طبیعت (در فیزیک، شیمی، زیست‌ شناسی و ستاره‌ شناسی) طبیعی‌ ترین بیان ریاضی خود را در زبان معادلات دیفرانسیل می‌یابند. معادلات دیفرانسیل همچنین در ریاضیات، به ویژه در هندسه و نیز در مهندسی و بسیاری از حوزه‌های دیگر کاربرد های فراوانی دارند.

این فایل که راهنمای کتاب معادلات دیفرا نسیل مسعود نیکوکار می باشد ، بصورت کامل تمام فصل های از کتاب را در بر می گیرد. در پی تقاضا های کتبی و شفاهی شما دانشجویان عزیز بر آن شدم که حل کلیه مسائل کتاب معادلات دیفرا نسیل را به شما تقدیم نمایم. برای آن دسته از دانشجویان که علاقه مند به حل تمرین بیشتری هستند در هر فصل تمرین های حل نشده همراه با جواب آورده شده و علاوه بر آن نکات و مطالب مهمی اضافی مربوط به هر فصل در انتهای فصل افزوده شده است. شما هم اکنون می توانید دانلود pdf کتاب راهنمای حل معادلات دیفرا نسیل دکتر مسعود نیکوکار را از سایت دانلود نمایید.

فهرست مطالب pdf راهنمای حل معادلات دیفرانسیل دکتر مسعود نیکوکار

فصل اول :

معادلات دیفرانسیل معمولی

فصل دوم :

معادلات دیفرانسیل مرتبه اول

فصل سوم :

معادلات دیفرانسیل معمولی مرتبه دوم و بالاتر

فصل چهارم :

حل معادلات با سری

فصل پنجم :

دستگاه معادلات دیفرانسیل خطی

فصل ششم : تبدیل لاپلاس

مطالعه بیشتر