دانلود جزوه آموزش و طراحی واحد یادگیری دینی و قرآن

دانلود جزوه آموزش و طراحی واحد یادگیری دینی و قرآن
نوع فایل
pdf
حجم فایل
5mb
نویسنده
دسته بندی
6,600 تومان
به زودی ...

توضیحات فایل:

دانلود جزوه آموزش و طراحی واحد یادگیری دینی و قرآن

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه آموزش و طراحی واحد یادگیری دینی و قرآن می باشد که با فرمت پی دی اف در ۱۰۸ صفحه تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جزوه آموزش و طراحی واحد یادگیری دینی و قرآن:

درس آموزش و طراحی یادگیری دینی و قرآن با این اسمی که آمده است در واقع همان هدیه های آسمانی است که در اینجا اسمش را تغییر ندادند .

این درس چهار فصل دارد:

– فصل اول جایگاه آموزش دینی و قرآن در تربیت دارای ۱۷ عنوان است.
– فصل دوم برنامه دینی در تعلیم و تربیت قرآن دارای ۵ عنوان است.
– فصل سوم رسانه ها یا مواد آموزشی در واحد آموزش طراحی و یادگیری دینی و قرآن که این بخش کل کتاب های معلم و دانش آموز را مورد تحلیل قرار می دهد و دارای چهار عنوان است.
– فصل چهارم روش تدریس قرآن است که شش عنوان دارد.

موضوع تربیت کودکان موضوعی جهانیست که در نظام فکری به فراخور مبانی اش برنامه هایی برای آن در نظر می گیرد.
روشن است که در جامعه اسلامی تربیت دینی فرزندان از اولویت های تربیتی است. از آنجا که بخش عمده ای از زمان مفید کودکان روزانه در مدارس میگذرد و از سوی دیگر نظام آموزشی و تربیتی از اثر گذارترین دوره های تربیتی است. ساماندهی در این حوزه ارزش مضاعف می یاید.
در آسیب شناشی دینداری جوانان، اولین توجه ها به سمت آموزش و پرورش است. که فرایند آموزشی و تربیتی جوانان در آن طی شده و البته به طور معمول فرایندها و محتوا و مربیان دینی مورد سوال قرار می گیرد.
دین اسلام به منزله آخرین دین آسمانی در مفاهیم خود توجه و راهنمایی ویژه به تربیت انسان ها داشته است.

مطالعه بیشتر