دانلود تحقیق در خصوص پارامتر های ژئوتکنیکی خاک تهران

دانلود تحقیق در خصوص پارامتر های ژئوتکنیکی خاک تهران
نوع فایل
word
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
6,600 تومان

توضیحات فایل:

دانلود تحقیق در خصوص پارامتر های ژئوتکنیکی خاک تهران

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل فایل خلاصه تحقیقات انجام گرفته در خصوص پارامتر های ژئوتکنیکی خاک تهران می باشد که با فرمت word در ۷ صفحه قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

تحقیق در خصوص پارامتر های ژئوتکنیکی خاک تهران:

از نظر ریخت شناسی شهر تهران در دامنه جنوبی رشته ارتفاعات بلند البرز قرار گرفته است. پنج واحد عمده ریختشناسی شهر تهران عبارتند از: کوه ها، تپه ها، مخروطافکنه های آبرفتی قدیمی، مخروطافکنه های آبرفتی جوان و دشت های آبرفتی (آژانس همکاری های بین الملل ژاپن، ۱۳۸۰). گستره تهران بر روی نهشته های آبرفتی دوران کواترنری بنا شده و قسمت جنوبی آن کم و بیش در کناره شمالی باختری کویر بزرگ مرکزی ایران قرار دارد و از نظر ارتفاعی یکنواخت نمی باشد.

بدین معنی که بین شمال و جنوب اختلاف ارتفاع زیادی وجود دارد. کوه های البرز شمال تهران متشکل از یک سری چین ها و راندگی های خاوری باختری است که از محور مرکزی البرز بر روی هم و به سمت خارج (جنوب و شمال) رانده شده است. شدت دگرریختی در دو کناره شمالی و جنوبی به بیشترین مقدار خود رسیده و بلندی های البرز به ترتیب بر روی دشت کناری خزر در شمال و دشت تهران در جنوب رانده شده است.

در محل برخورد دشت تهران به دامنه های جنوبی رشته جبال البرز، گسل راندگی اصلی و فعال شمال تهران وجود دارد که در اثر آن سنگ های آذر آواری دوره ائوسن روی نهشته های آبرفتی جوان کواترنر رانده شده است. علاوه بر گسل اصلی ذکر شده گسل های کوچکتر و شکستگی های متعددی در سطح تهران مشاهده شده است که پستی و بلندی های متعددی با امتداد شرقی- غربی را سبب شده است…..

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

مطالعه بیشتر