دانلود پاورپوینت فصل دوم کتاب سیاست گذاری آموزشی لس بل

دانلود پاورپوینت فصل دوم کتاب سیاست گذاری آموزشی لس بل
نوع فایل
ppt
حجم فایل
350kb
نویسنده
8,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت فصل دوم کتاب سیاست گذاری آموزشی لس بل

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پاورپوینت فصل دوم کتاب سیاست گذاری آموزشی (فرآیند، موضوعات و تاثیرگذاری) نوشته لس بل و هوارد استیونسون ترجمه فاطمه حمیدی فر، سعید برومندفر، مارل مسعودی می باشد که با فرمت ppt در ۲۶ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

پاورپوینت فصل دوم کتاب سیاست گذاری آموزشی لس بل:

فصل دوم:
بررسی خاستگاه های تدوین سیاست

مقدمه

›در واقع سیاست های زیادی که توسط موسسات آموزشی مستقل در بخش‌های دولتی و خصوصی تجربه می شوند مستقیماً از قوانین و دستورالعمل های دولتی ناشی می‌شوند.

-نکته‌ای که با توصیف دای ۱۹۹۲ از تحلیل سیاست به عنوان مطالعه آنچه دولت ها انجام میدهند و چرایی آن منطبق است.  علاوه بر این گرایش به تمرکز سیاست که در بسیاری از کشورها مشهود است بر لزوم بازتاب نقش محوری دولت مرکزی در شکل‌گیری سیاست تاکید کرده است

-با این حال پیوند بین سیاست دولت و اجرای آن توسط نهادها پیچیده باقی مانده و از این رو مهم است که درک وسیع‌تری از دولت ایجاد شود که کاربردهای بی‌شمار و اهداف فعالیت دولت را تصدیق می‌کند.

 دولت و توسعه سیاست:

– مفهوم یک رویکرد کثرت گرا در مورد سیاستگذاری که در فصل یک معرفی شد می تواند در یک رویکرد نظری گسترده‌تری برای تحلیل نقش و هدف دولت مدنظر قرار گیرد. رویکردهای کثرت گرایانه به دولت و توسعه سیاست تمایل به نشان دادن گفتمان غالب در بسیاری از تحلیل های سیاست را دارند.

-اما ارتباط این گونه تحلیل ها توسط تعدادی از عوامل محدود شده است که مهمترین آنها تمرکز تقریباً منحصر به فرد بر سیستم لیبرال دموکراتیک غربی میباشد.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

مطالعه بیشتر