دانلود پاورپـوینت جامع درس کارآفرینی

دانلود پاورپـوینت جامع درس کارآفرینی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
70,000 تومان 5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپـوینت جامع درس کارآفرینی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود پاورپـوینت جامع درس کارآفرینی با موضوع : حقوق انواع کارمندان و افزایش و کاهش آن می باشد که با فرمت ppt در ۱۱ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود پاورپـوینت جامع درس کارآفرینی :

محتوای اسلاید ۵

حداقل میزان حقوق و دستمزد هر ساله توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام می‌شود. افراد تازه کار و کارمندان دولت عموماً بر اساس نرخ مصوب شورای عالی کار حقوق دریافت می‌کنند. با این حال میزان حقوق و دستمزد در بخش خصوصی از جمله مسائلی است که در آن شفافیت چندانی وجود ندارد.

برخی از کارفرمایان به دلیل پرداخت مالیات، حق بیمه کمتر، عدم ایجاد نارضایتی بین کارکنان و … تمایل چندانی به ارائه اطلاعات در این زمینه ندارند. این کمبود اطلاعات و داده در حوزه حقوق و دستمزد، در زمان استخدام و یا جا‎‌به‌جایی کارکنان مشکل‌ساز بوده و کارفرما و کارجو با این سوال روبرو هستند که افراد با توانایی و تجربه مشابه، در سازمانی مشابه چقدر حقوق می‌گیرند؟

اکنون با گذشت حدود ۵ ماه از سال ۹۹ و بر اساس اطلاعات دریافتی از ۲۰۸۰۰۰ نفر از شاغلان و فعالان بازار کار، گزارش ایران سلری در ۴۱ گروه شغلی مختلف از جمله بازاریابی، فروش، مهندسی و … در ۳۱ استان کشور منتشر شده است. حجم زیاد مشارکت کنندگان در این گزارش آن را به معتبرترین مرجع حقوق و دستمزد در بازار کار ایران تبدیل نموده است.

محتوای اسلاید ۸

تعریف حقوق و دستمزد طبق قانون کار

آنچه را که در مقابل کار انجام شده توسط کارکنان اداری، مدیران و ارایه کنندگان هر گونه خدمات مشاوره ای بطور ماهانه به آنها پرداخت می شود حقوق و پرداختی به کارگران ماهر و یا ساده را دستمزد می گویند که برحسب روز، ماه و مقدار تولید می باشد. پس می توان گفت:

” حقوق و دستمزد عبارت است از وجوهی که برای کار انجام شده در طی یک مدت معینی پرداخت یا تعهد می شود

مطالعه بیشتر