دانلود پاورپـوینت فصل اول زبان تخصصی ۱ حسابداری پیام نور

دانلود پاورپـوینت فصل اول زبان تخصصی ۱ حسابداری پیام نور
نوع فایل
ppt
حجم فایل
34mb
نویسنده
100,000 تومان 8,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپـوینت فصل اول زبان تخصصی ۱ حسابداری پیام نور

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپـوینت فصل اول کتاب زبان تخصصی ۱ حسابداری پیام نور (نویسندگان: عبدالکریم مقدم، علیرضا غلامی کیان و فرشاد سلیم) می باشد که با فرمت ppt در ۳۶ اسلاید قابل ویرایش و صوتی تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

بخشی از متن پاورپـوینت فصل اول زبان تخصصی ۱ حسابداری پیام نور :

محتوای اسلاید ۲

Chapter one

فصل اول

Use of a accounting information کاربردهای اطلاعات حسابداری

Learning objectives : اهداف یادگیری

۱٫ define accounting as an information system.

۱- حسابداری را به عنوان یک سیستم اطلاعات تعریف کنید.

۲٫identify business goals and activities

۲- اهداف و فعالیت های تجاری را شناسایی کنید.

۳٫ describe the rule of accounting making informed decisions.

۳- نقش حسابداری در اتخاذ تصمیم های آگاهانه را تشریح کنید.

محتوای اسلاید ۱۵

۱) Because so many key decisions are based on accounting data, management is one of the most important users of accounting information.

۲) Management, collectively, is the people who have overall  responsibility for operating a business and for meeting its profitability and liquidity goals.

۳) Investors who invest or may invest in a business and acquire a part ownership are interested in its potential earnings.

۴) the financial statements help potential investors judge the prospects for a profitable investment.

۵) Creditors who lead money or deliver goods and services before being paid,  are interested mainly in whether a company will have the cash to pay interest charges and repay debt at the appropriate time.

۱- از آنجای که بسیاری از تصمیمات مهم مبتنی بر داده های حسابداری میباشند، مدیریت یکی از مهم ترین کاربران اطلاعات حسابداری می باشد.

۲- مدیریت یعنی تمام افرادی که مسئولیت کامل اداره یک شرکت و رسیدن به اهداف نقدینگی و سود دهی آن را دارند.

۳- سرمایه گذارانی که سرمایه گذاری می کنند یا ممکن است در یک شرکت سرمایه گذاری کنند و بخشی از مالکیت آن رابه دست آورند به موفقیت گذشته ودرآمدهای بالقوه آن شرکت علاقمند هستند.

۴- صورتحساب های مالی به سرمایه گذاران بالقوه کمک می کند تا نسبت به دورنمای یک سرمایه گذاری سوداور قضائت نمایند.

۵-وام دهندگانی که به یک شرکت پول قرض می دهند یا کالاها وخدمات را قبل از اینکه پولی به آنها پرداخت شود در اختیار آن شرکت قرارمی دهد، عمدتا علاقمند هستند بدانند که آیا شرکت پول نقدی برای پرداخت هزینه های بهره و پرداخت بدهی در زمان مناسب را دارد.

مطالعه بیشتر