دانلود جزوه درس طراحی اجزا یک دانشگاه صنعتی شریف

دانلود جزوه درس طراحی اجزا یک دانشگاه صنعتی شریف
نوع فایل
pdf
حجم فایل
22mb
نویسنده
دسته بندی
90,000 تومان 7,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه درس طراحی اجزا یک دانشگاه صنعتی شریف

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه درس طراحی اجزا یک دانشگاه صنعتی شریف در قالب فایل pdf و در ۱۲۵ صفحه تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

دانلود جزوه درس طراحی اجزا یک دانشگاه صنعتی شریف

درس طراحی اجزاء یکی از درس های مهم مهندسی مکانیک است که در آن اصول طراحی قطعات و اجزای ماشین ها و سیستم های مکانیکی آموزش داده می شود. بسیاری افرا بر این عقیده هستند که درس طراحی اجزاء مهم ترین درس در بین کل دروس رشته مهندسی مکانیک می باشد (البته برای گرایش مکانیک جامدات). در ادامه می توانید توضیحات مربوط به فایل جزوه طراحی اجزاء ماشین ۱ را مطالعه و در انتها آن را دانلود فرمایید.

با توجه به این که در دانشگاه های مختلف سیلابس های مختلفی برای درس طراحی اجزاء ۱ تدریس می شود، ممکن است آن چه در این جزوه آمده مقداری با عناوین و سرفصل های دانشگاه شما تفاوت داشته باشد. برای همین در صدد هستیم در نوشته های بعدی وبلاگ مهندس یار چندین جزوه دیگر هم مربوط به درس طراحی اجزا ۱ و هم مربوط به درس طراحی اجزا ۲ را به صورت دانلود رایگان منتشر کنیم تا برای همه دانشجویان و مهندسان گرامی قابل استفاده باشد.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر