دانلود جزوه آموزشی دستگاه الکتروشوک Reanibex-700 

دانلود جزوه آموزشی دستگاه الکتروشوک Reanibex-700 
نوع فایل
pdf
حجم فایل
5mb
نویسنده
دسته بندی
90,000 تومان 7,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه آموزشی دستگاه الکتروشوک Reanibex-700 

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه آموزشی دستگاه الکتروشوک Reanibex-700 در قالب فایل pdf و در ۵۰ صفحه اسلایدوار تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود جزوه آموزشی دستگاه الکتروشوک Reanibex-700

دستگاه الکتروشوک قلب که به آن دستگاه دفیبریلاتور نیز می گویند، یکی از پرکاربردترین تجهیزات پزشکی تشخیصی و درمانی می باشد که با ابعاد مختلف به صورت ثابت و پرتابل طراحی می شوند و در بخش های مختلف بیمارستان ها از جمله اورژانس، اتاق عمل، مراقبت های ویژه مانند SICU ،MICU ،CCU و درمانگاه ها، کلینیک ها، مراکز فوریت های پزشکی و امدادی، بیمارستان های صحرایی، آمبولانس ها، محیط های عمومی مانند مدرسه ها، دانشگاه ها، استخر ها، فرودگاه ها، مراکز خرید و غیره توسط پزشکان متخصص قلب و عروق، مراقبت های ویژه، فوریت های پزشکی و جراحان قلب و عروق و قفسه سینه، پرستاران و سایر افراد کادر درمان که تحت آموزش قرار گرفته اند و همچنین اشخاص عادی بدون نیاز به آموزش، در شرایط به کارگیری دفیبریلاتور خارجی اتوماتیک AED و دفیبریلاتور قلب و عروق کاشتنی ICD در داخل بدن مورد استفاده قرار می گیرند.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر