جزوه قوانین حاکم بر قراردادهای دولتی دکتر کامران فقیهی ویرایش جدید

جزوه قوانین حاکم بر قراردادهای دولتی دکتر کامران فقیهی ویرایش جدید
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
100,000 تومان 8,500 تومان

توضیحات فایل:

جزوه قوانین حاکم بر قراردادهای دولتی دکتر کامران فقیهی ویرایش جدید

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین و باکیفیت ترین فایل جزوه قوانین حاکم بر قراردادهای دولتی دکتر کامران فقیهی ویرایش جدید می باشد که با فرمت پی دی اف در ۶۳ صفحه با قابلیت سرچ و جستجو تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

رزومه استاد کامران فقیهی:

دکتر کامران فقیهی متولد سال ۱۳۵۰ کارشناسی ارشد مدیریت مالی ۱۳۷۸- ۱۳۷۶ مرکز کارشناسی ارشد تهران مرکز ذیحساب امور اقتصادی و دارایی استان قزوین کارشناس رسمی دادگستری در امور مالیاتی میباشد و از سوابق تدریس ایشان شامل موارد زیر میباشد.

دانشگاه کار استان قزوین ۱۳۸۱-۱۳۷۹

دانشگاه رجا استان قزوین ۱۴۰۲-۱۳۸۱

دانشگاه البرز استان قزوین ۱۳۹۷-۱۳۹۴

دانشگاه غزالی استان قزوین ۱۳۹۷-۱۳۹۴

دانشگاه سهروردی استان قزوین ۱۳۹۷-۱۳۹۴

دانلود جزوه قوانین حاکم بر قراردادهای دولتی دکتر کامران فقیهی ویرایش جدید:

بطور کلی موضوع هر قرارداد و نیز شرایط و تعهداتی که طرفین یک قرارداد برای خود تعیین میکنند ، قانون حاکم بر قرارداد را معین میکند بنابر این لازم است در تنظیم هر قراردادی پس از قانون مدنی که مرجع اصلی تعیین کننده شرایط صحت قرارداد و اوصاف اصلی و تشکیل دهنده آنها را به طور کلی بیان میکند به سایر قوانین نیز مراجعه کرد. بعنوان مثال چنانچه موضوع قراردادی ، اشتغال کارگر است به قانون کار و قانون تامین اجتماعی مراجعه کرد یا در تنظیم قرارداد مربوط به حمل و نقل به قانون تجارت رجوع نمود.

این امر در بحثهای مالی دولت اهمیت بیشتر پیدا میکند:
– محدودیت سال مالی
– پیش پرداخت
– علی الحساب
– تضمینات

و ……….

تفاوت میان تفاهم نامه، توافق نامه و قرارداد از دیدگاه حقوقی

تفاهم نامه در واقع یک سندی است که در آن اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی برای دستیابی به یک توافق در آینده، معانی و اهداف مشخصی را اختیار می کنند و این تفاهم را مبنا، اصول و چارچوب هرگونه تصمیم بعدی قرار می دهند، لذا از این جهت می توان بیان داشت تفاهم نامه ها فاقد تعهدات به معنای تعهدات حقوقی هستند…

مطالعه بیشتر