دیکشنری عبارات و اصطلاحات تخصصی مدیریت و بازرگانی در قالب pdf

دیکشنری عبارات و اصطلاحات تخصصی مدیریت و بازرگانی در قالب pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
70,000 تومان 5,900 تومان

توضیحات فایل:

دیکشنری عبارات و اصطلاحات تخصصی مدیریت و بازرگانی در قالب pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین دیکشنری عبارات و اصطلاحات تخصصی مدیریت و بازرگانی در قالب pdf تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دیکشنری عبارات و اصطلاحات تخصصی مدیریت و بازرگانی 

در اینجا سعی کردیم پرکاربردترین عبارات و اصطلاحات تخصصی مدیریت و بازرگانی را برای شما بیان کنیم. واژگان زیر فهرست جامع لغات تخصصی مدیریت و بازرگانی است که لازم است علاوه بر معنی آن با مفهوم هر یک از این ۴۰۰ واژه هم آشنا باشید. اگر شغل شما بازرگانی است لازم است تا با این اصطلاحات و لغات آشنایی داشته باشید.

همانطور که قبلا هم گفتیم، لغات جدید زبان انگلیسی را در قالب جملات یا مکالمات یاد بگیرید. تحقیقات علمی ثابت کرده است که به یاد آوری کلمات به کمک همین جملات و مکالمات (که به آنها زمینه می گوییم) بسیار ساده تر است. از طرف دیگر بعضی کلمات سنگین (به لحاظ تعداد کاراکتر یا سختی تلفظ) وجود دارند که همیشه مشکل زا هستند. در این مواقع باید سعی کنید که آنها را به کمک هم معنی ها یا گروه بندی کردن به یاد بیاورید. یعنی چه؟ یعنی اینکه مثلا لغتی مثل “humongous” (خیلی بزرگ) را به کمک گروهی از کلمات هم معنی مثل bigger یا large یا huge یاد بگیرید. به این متد، حتی کلمات بیشتری هم یاد می گیرید. مثلا “large, humongous, gargantuan” بنظر شما معنای gargantuan چیست؟

یادگیری و آموزش، زمانی که با دیگران تمرین کنید، هم سرگرمی بیشتری دارد و هم یادگیری را آسان تر می کند. گروهی از دوستانتان که با همدیگر یک هدف مشترک دارید (مثلا همه قرار است برای ادامه تحصیل به خارج از کشور بروید، یا سفر توریستی به یک کشور انگلیسی زبان داشته باشید و..) دور هم جمع کنید، چه بصورت حضوری و چه در قالب گروه های مجازی تلگرام یا اسکایپ و … شروع به مکالمه و مباحثه به زبان انگلیسی در مورد موضوعات مختلف کنید. نه تنها دایره واژگان خود را گسترش می دهید بلکه می توانید از همدیگر برای رفع اشکال کمک بگیرید.

در تهیه این فهرست منابع زیر استفاده شده اند:

Koontz -1. کتاب
Manage with English -2. کتاب
Business English Words and Verbs -3. کتابهای
۴- تستهای تخصصی مدیریت و جزوه زبان تخصصی

مطالعه بیشتر