دانلود مبایعه نامه املاک به صورت فرم خام

دانلود مبایعه نامه املاک به صورت فرم خام
نوع فایل
word و pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
80,000 تومان 6,500 تومان٪92 تخفیف

شرح مختصر:

دانلود مبایعه نامه املاک به صورت فرم خام

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود فایل مبایعه نامه املاک به صورت فرم خام به دو صورت ورد و pdf با کیفیت عالی آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

 دانلود مبایعه نامه املاک به صورت فرم خام

مبایعه نامه املاک کامل ، استاندارد و بدون نقص با دو فرمت word و pdf در دو صفحه.

بعد از خرید هم به صورت آنلاین میتوانید دریافت کنید و هم یک نسخه به صورت پیوست به ایمیل شما ارسال می شود و می توانید از طریق ایمیلتان نیز دریافت کنید.

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید.در صورت تمایل میتوانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری نمایید به محض اتمام فرایند پرداخت شما میتوانید فایل را دانلود نمایید و جهت اطمینان از دریافت فایل یک لینک دانلود نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

نام فایلحجم فایل
mobayee-amlak_166375_4583.zip۱۳٫۷k
۱۲۵_۱۶۶۳۷۵_۴۸۲۱٫zip۱۹۵٫۷k

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دا نلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. تحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب  از جمله فایل های موجود در سایت جهت د انلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دا نلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید.

مطالعه بیشتر