پروژه طراحی تاسیسات و سیستم تهویه مطبوع یک مجموعه استخر، سونا و جکوزی

پروژه طراحی تاسیسات و سیستم تهویه مطبوع یک مجموعه استخر، سونا و جکوزی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

 توضیحات فایل:

پروژه طراحی تاسیسات و سیستم تهویه مطبوع یک مجموعه استخر، سونا و جکوزی

کاربران گرامی و دانش پژوهان ارجمند این فایل حاوی پروژه طراحی تاسیسات و سیستم تهویه مطبوع یک مجموعه استخر، سونا و جکوزی برای دریافت مدرک کارشناسی رشته مکانیک- گرایش تاسیسات حرارتی و برودتی در قالب pdf و در ۱۰۶ صفحه با ذکر نکات فنی همراه با آنالیز و انجام یک نمونه پروژه بزرگ آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید.در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

مقدمه:

باتوجه به اهمیت ورزش های آبی و تاکید دین اسلام برای یادگیری ورزش شنا به اهمیت این مسئله پی می بریم.با توجه به سیستم های سنتی موجود ولزوم بکارگیری تکنولوژیهای نوین درطراحی استخرهای جدید هرچه بیشتر احساس میشود.ما دراین گفتار سعی برآن داریم با معرفی روشها وسیستم های جدید در طراحی استخر،گامی را در جهت اعتلا وپیشرفت ایران اسلامی برداشته باشیم.

خواص شیمیایی آب استخر

آب استخر علاوه بر اینکه باید از دمای مناسبی برخوردار باشد ( ۲۶درجه سانتی گراد ) ، از نظر تمیزی و خواص شیمیایی نیز لازم است تا دارای شرایط قابل قبولی باشد . باید شفاف ، بدون بو و مزه باشد .مهمترین عامل آلودگی آب استخر خود شناگران می باشند که با استفاده از مواد ضد عفونی کننده می توان این آلودگی ها را از بین برد . خواص نامناسب آب استخر علاوه بر اثرات نامطلوبی که بر شناگران دارد ، اثرات ناخواسته ای همچون خوردگی و پوسیدگی در اجزای سازنده ، سیستم های تهویه و لوله کشی استخر بر جای می گذارد .

 به عنوان نمونه ، کلر اضافی موجود در آب استخر ، متصاعد شده و در هوای  اطراف آب استخر پخش می شود و با هوایی که در جریان است به قسمتهای  دیگر ساختمان استخر منتقل می گردد .

این پروژه دارای ۳ فصل میباشد که در فصل اول به معرفی استخر و شرح  ساختمان ،در فصل دوم مبانی محاسبات و طراحی پروژه و در فصل سوم به تحلیل یک پروژه مجموعه ورزشی پرداخته است……….

مطالعه بیشتر