برترین فایل نقشه شهرستان های استان اردبیل

برترین فایل نقشه شهرستان های استان اردبیل
نوع فایل
JPEG
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

شرح مختصر:

برترین فایل نقشه شهرستان های استان اردبیل

شامل یک فایل عکس با فرمت jpeg، کیفیت عالی و مقدار دی پی آی (dpi) آن ۳۰۰ و براساس تقسیمات سال ۹۳ می باشد. در صورت تمایل میتوانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری نمایید.

فرمت فایل دانلودی:.rar

فرمت فایل اصلی: JPEG

تعداد صفحات: ۱

حجم فایل:۶۲۱ کیلوبایت

محتوای فایل دانلودی: یک فایل عکس با فرمت jpeg

نقشه شهرستان های استان اردبیل

Image result for ‫نقشه شهرستان های استان اردبیل‬‎

شهرستانهای ده‌گانه استان اردبیل

اَردَبیل (نام باستان: آرتاویل)یکی از کلان‌شهرهای ایران و مرکز استان اردبیل در شمال غربی این کشور است. این شهر در قبل و پس از اسلام، مرکز آذربایجان بوده‌است.

شهرت و اهمیّت اردبیل تنها از آن جهت نیست که چند تن از پادشاهان ایران آن شهر را قرارگاه خود ساختند، بلکه از آن لحاظ است که سر حلقه فرقه صفویه، شیخ صفی‌الدین اردبیلی، از این‌جا برخاست و در همین‌جا به خاک سپرده شد.

استان اردبیل دارای ۱۰ شهرستان می‌باشد. شهرستان اردبیل پرجمعیت‌ترین شهرستان استان است. این استان در سال ۱۳۹۵ دارای ۱٬۲۷۰٬۴۲۰ نفر جمعیت بوده است.

 

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. تحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب  از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید.

کلید واژه: برترین فایل – نقشه – شهرستان های – استان اردبیل

مطالعه بیشتر