پلان اتوکد پارک ساحلی

پلان اتوکد پارک ساحلی
نوع فایل
DWG
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,500 تومان

توضیحات فایل:

پلان اتوکد پارک ساحلی

کاربران ارجمند و دانش پژوهان گرامی در این قسمت فایل حاوی پلان اتوکد پارک ساحلی می باشد که به صورت فرمت DWG در ۱ شیت جامع و کامل با کیفیت عالی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید.در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

شرح مختصر:

کاربرد مفاهیم پایایی و اهداف توسعه پایدار در جهت کاهش اتلاف انرژی و آلودگی محیط زیست در معماری، مبحثی به نام معماری پایدار را به وجود آورده است.

گسترش روز افزون ساخت و ساز و کاهش سرانه‌ی فضای سبز در شهرهای امروز به خصوص در کشورهای در حال توسعه برنامه‌ریزان شهری و معماران منظر را به این فکر انداخته است تا با ایجاد فضاهای سبز وسیع و عملکردی این مشکل را بر طرف کنند. سبزراه‌ها در این میان به واسطه‌ی وسعت و توزیع مناسب در محدوده‌ی طراحی و امکانات زیاد، راه‌حلی مناسب به نظر می‌رسند. شهرهایی که در کنار رودخانه و دریا شکل گرفته‌اند و در دراز مدت معماری خود را با توجه به این عنصر سازمان‌دهنده شکل داده‌اند، دارای ساحل وسیع و بسیار مناسبی هستند که معمولا بر اثر توسعه‌ی نادرست قابلیت‌های خود را از دست داده و در برخی موارد رو به تخریب گذاشته است. در نوشتار پیش رو نگارنده بر آن است تا با نگاهی به گذشته سبزراه‌ها و پارک‌های خطی ساحلی، نمونه‌های موفق طراحی، فرصت‌ها و مشکلات آن‌ها، به تعدادی از معیارها و اصول مهم در طراحی این فضاها اشاره کند.

پلان اتوکد پارک ساحلی

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر