پاورپوینت حسابداری سرمایه‌گذاری‌ها و تئوری‌های تلفیق

پاورپوینت حسابداری سرمایه‌گذاری‌ها و تئوری‌های تلفیق
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
رایگان

توضیحات فایل:

پاورپوینت حسابداری سرمایه‌گذاری‌ها و تئوری‌های تلفیق

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت درس تئوری حسابداری با عنوان سرمایه‌گذاری‌ها و تئوری‌های تلفیق در حجم ۹۴ اسلاید با کیفیت خوب آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

بخشی از متن:

کلیات

امروزه با توجه به گستردگی حجم فعالیتهای بازرگانی ،اکثرواحدهای تجاری جهت رسیدن به اهداف خود از جمله گسترش و توسعه فعالیت ، از گسترش بیرونی (ترکیب) استفاده میکنند.

این قبیل شرکتها ، عمدتا در تلاشند که تمام فعالیت خود را از طریق تحصیل واحدهای تجاری دیگر گسترش دهند.

در نتیجه ترکیب واحدهای تجاری در مقایسه با گسترش درونی :

۱- کاهش میزان رقابت و ایجاد موقعیت انحصاری

۲- صرفه جویی در هزینه از طریق افزایش مقیاس تولید

۳- صرفه جویی در زمان برای ورود به بازار جدید

۴- برخورداری از مزایا و معافیتهای مالیاتی

ترکیب

کنترل خالص دارایی دو یا چند واحد اقتصادی جداگانه در یک شخصیت واحد اقتصادی یگانه جدید را ترکیب واحد تجاری گویند .

ترکیب یا همان گسترش بیرونی (خارجی) زمانی اتفاق می افتد که دو یا چند واحد اقتصادی با همدیگر یکی شده و به عنوان یک شخصیت حسابداری یا شخصیت وابسته تحت مدیریت و کنترل واحد ومشترک عملیات را انجام میدهند.

پاورپوینت حسابداری سرمایه‌گذاری‌ها و تئوری‌های تلفیق

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰ تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

دانلود

مطالعه بیشتر