پاورپوینت فصل ششم کتاب مدیریت سرمایه گذاری جونز

پاورپوینت فصل ششم کتاب مدیریت سرمایه گذاری جونز
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

توضیحات فایل:

پاورپوینت فصل ششم کتاب مدیریت سرمایه گذاری جونز

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت فصل ششم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف چارلز پی جونز و ترجمه دکتر رضا تهرانی و عسگر نوربخش با عنوان تئوری پرتفلیو شامل ۳۰ اسلاید تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

Afbeeldingsresultaat voor ‫پاورپوینت فصل ششم کتاب مدیریت سرمایه گذاری‬‎

شرح مختصر:

کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه دکتر رضا تهرانی و عسکر نوربخش، از جمله منابع مهم درس مدیریت سرمایه گذاری در سطح کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.

دانشجویان عزیز در این پست پاورپوینت فصل ششم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف چارلز پی جونز و ترجمه دکتر رضا تهرانی و عسگر نوربخش با عنوان تئوری پرتفلیو شامل ۳۰ اسلاید تهیه و تدوین گردیده است،در صورت نیاز می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمائید.

فهرست :

تئوری پرتفلیو

مدل مارکوئیتز

مفهوم پرتفلیو کارا

ورودی های مورد نیاز

ریسک یک اوراق بهادار

بازده مورد انتظار یک اوراق بهادار

بازده مورد انتظار پرتفلیو

ریسک پرتفلیو

ضریب همبستگی:

کوواریانس

ایجاد ارتباط بین ضریب همبستگی و کوواریانس

مفهوم ریسک پرتفلیو

تعیین پرتفلیو کارآ

انتخاب یک پرتفلیو بهینه

مدل تک شاخص (تک عامل)

مدل های چند شاخص (چند عاملی)

استفاده از مدل برای تخمین ورودی ها

ارزشیابی مدل تک شاخص

استفاده از مدل تکشاخص برای تجزیه و تحلیل پرتفلیو

استفاده از مدل برای تخمین ورودی ها

پاورپوینت فصل ششم کتاب مدیریت سرمایه گذاری جونز

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰ تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر