جزوه و سوالات حقوق مدنی ۶ عقود معین قسمت الف

جزوه و سوالات حقوق مدنی ۶ عقود معین قسمت الف
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

شرح مختصر:

جزوه و سوالات حقوق مدنی ۶ عقود معین قسمت الف

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه و سوالات حقوق مدنی ۶ عقود معین قسمت الف بهمراه سوالات امتحانی پایان ترم دانشگاه پیام نور می باشد که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

محتویات جزوه و سوالات حقوق مدنی ۶ عقود معین قسمت الف :

جزوه حقوق مدنی ۶ در حجم ۲۲ صفحه
جزوه حقوق مدنی ۶ عقود معین در حجم ۷۱ صفحه
جزوه حقوق مدنی ۶ استاد ترکمن منبع اصلی جهت امتحانات پایان ترم در حجم ۱۷۳ صفحه
جزوه درس حقوق مدنی ۶ دانشگاه ورامین در حجم ۲۱ صفحه
جزوه حقوق مدنی ۶ در حجم ۱۰۲ صفحه
فلش کارت و نکات مهم حقوق مدنی ۶ در ۴ صفحه
کتابچه نمونه سوالات درس حقوق مدنی ۶ عقود معین قسمت الف با پاسخنامه مناسب برای دانشجویان رشته های حقوق و حقوق خصوصی با کد رشته ۱۲۲۳۰۴۷

نگاهی اجمالی بر کتاب حقوق مدنی ۶ عقود معین ۱ دکتر شهیدی

کتاب حاضر، بررسی حقوق مدنی و قوانین اسلامی در ایران مرتبط با عقود رسمی و ایقاعات است. این کتاب دربردارنده موازین و قوانین مصوب درباره حقوق طرفین در عقد قراردادهاست. نگارنده در فصل‌های ابتدایی تعاریف کلی و توضیحات اصلی مربوط به شناخت عقود معین و انواع آن را ارائه داده و شرایط و احکام مربوط به عقد بیع را توضیح می‌دهد. در ادامه اقسام بیع و حقوق هر یک را شرح داده، اختیارات هر یک از عناصر مرتبط با عقد بیع را توضیح می‌دهد. از دیگر مباحث مطرح شده در کتاب، روابط اجاری مشمول قانون مدنی است. نویسنده همچنین قوانین مرتبط با رابط موجر و مستأجر را شرح می‌دهد و اصطلاحات پرکاربرد و برخی از قواعد عمومی اعمال حقوقی را بیان می‌کند. کتاب با هدف ارائه و توضیح درباره قانون مدنی جمهوری اسلامی درباره عقود معین تهیه و تدوین شده است.”

مطالعه بیشتر