کتاب راهنمایی تحصیلی و شغلی پیام نور (فلش کارت)

کتاب راهنمایی تحصیلی و شغلی پیام نور (فلش کارت)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

کتاب راهنمایی تحصیلی و شغلی پیام نور

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل فلش کارت و نکات مهم کتاب راهنمایی تحصیلی و شغلی فاطمه پورشهسواری با فرمت pdf در حجم ۱۲ صفحه آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

نگاهی مختصر بر کتاب راهنمای تحصیلی و شغلی:

راهنمایی تحصیلی و شغلی» نوشته فاطمه پورشهسواری از مجموعه کتاب‌های آموزشی دانشگاه پیام نور در رشته علوم تربیتی است.

کتاب حاضر تلاش دارد تا خواننده را با مباحث مربوط به راهنمایی و مشاوره تحصیلی و شغلی و اطلاعات جدید این حوزه‌ آشنا کند. مطالب این کتاب در دو بخش مستقل تهیه شده است. بخش اول به راهنمایی تحصیلی و بخش دوم به راهنمایی شغلی اختصاص یافته است. در بخش اول خواننده با تاریخچه راهنمایی و مشاوره در ایران و جهان ، راهنمایی و مشاوره در اسلام آشنا می‌شود.در ادامه روش‌ها و فنون راهنمایی و مشاوره تحصیلی و همچنین نظریه‌های مشاوره تحصیلی معرفی شده‌اند از فصل ششم، بخش دوم آغاز می‌شود. این بخش راهنمایی و مشاوره شغلی و فنون آن را معرفی می‌کند و به طرح‌ریزی حرفه‌ای و اطلاعات شغلی اختصاص یافته است.در ادامه‌ی مطالب بخش دوم عوامل مؤثر در انتخاب شغل و همینطور نظریه‌های انتخاب شغل معرفی شده‌اند در آخر روش‌های کاریابی و طبقه‌بندی مشاغل بیان شده است.

هدیه محصول :

نمونه سوالات درس راهنمایی تحصیلی و شغلی با پاسخنامه

کتاب راهنمایی تحصیلی و شغلی پیام نور (فلش کارت)

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر