پاورپوینت نقشه های زمین شناسی و انواع آن

پاورپوینت نقشه های زمین شناسی و انواع آن
نوع فایل
ppt
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
6,900 تومان

توضیحات فایل:

پاورپوینت نقشه های زمین شناسی و انواع آن

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پروژه پاورپوینت نقشه های زمین شناسی و انواع آن با شکل و تصاویر به طور کامل و جامع با فرمت ppt در ۲۴ اسلاید با قابلیت ویرایش می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست مطالب پاورپوینت:

ریشه لغوی

تعریف علم زمین شنا سی

ارتباط زمین شنا سی با سایر علوم

انواع نقشه های زمین شنا سی

هدف از تهیه یک نقشه زمین شنا سی

نقشه مقدماتی زمین شنا سی

نقشه های زمین شنا سی ناحیه ای

نقشه های زمین شنا سی تفصیلی

نقشه های خاص

نواحی رنگی

نمادهای نوشتاری

خطوط روی نقشه

راهنمای نقشه

نقشه زمین شنا سی ایران

نقشه زمین شنا سی نیشابور

نقشه زمین شنا سی گرگان

بخشی از اسلایدهای پاورپوینت :

اسلاید ۳:

ریشه لغوی

  • زمین شنا سی یا ژئولوژی (Geology) از لغت یونانی Geo به معنی “زمین” و Logos به معنی “علم” یا “منطق” گرفته شده است. به عبارت دیگر زمین شناسی علم مطالعه زمین می‌باشد.

اسلاید ۶:

نقشه های زمین شنا سی

نقشه های زمین شنا سی شبیه دیگر نقشه ها نیست. نقشه هایی که ما بیشتر با آنها آشنا هستیم نشانگر پراکندگی جاده ها و رودخانه ها و مرز کشورهاست درحالی که نقشه های زمین شناسی نشانگر عوارض زمین شناسی مانند پستس ها وبلندی ها ، انواع سنگ ها و گسلهاست . یک نقشه زمین شناسی معمولا روی یک نقشه معین که نقشه پایه نامیده می شود چاپ می شود تا در پیدا کردن موقعیت مکانی عوارض زمین کمک کند.نقشه پایه معمولا با رنگ روشن چاپ می شود تا برای مشاهده عوارض زمین شناسی،تداخلی ایجاد نکند. عوارض زمین شنا سی هم با علائم ورنگهای خاصی نمایش داده می شود.

مطالعه بیشتر