دانلود پاورپوینت خشونت در روانکاوی

دانلود پاورپوینت خشونت در روانکاوی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
7,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت خشونت در روانکاوی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت درس آسیب شناسی اجتماعی با موضوع : خشونت در روانکاوی با فرمت ppt در ۲۸ اسلاید قابل ویرایش تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

این پاورپوینت در ۲۸ اسلاید طبق موارد زیر ارایه شده است:

خشونت چیست؟

علل کلی بروز خشونت

علل فیزیولوژیکی خشونت

علل روان شناختی خشونت

بررسی عوامل مؤثر در بروز خشونت به صورت جزئی

۱- احساسات غیر قابل کنترل

۲-عدم توانایی در تمرکز و کنترل افکار مزاحم

۳- انگیزه قبلی و کینه توزی طرفین

۴- خواب ناکافی و بی خوابی مداوم

۵- فعالیت زیاد ذهنی و یا جسمی

۶- حوادث گذشته و محیط

انواع خشونت به صورت کلی

خشونت کلامی

خشونت غیر کلامی

خشونت و استبداد

ویلهم رایش

تلاش برای استقلال نظری

در برابر سیاست و اجتماع

روان‌کاوی متفاوت

عنوان مقاله منبع

محتوای اسلاید ۲

خشونت چیست؟

خشونت به معنای پاسخ نادرست به ناکامی‌ها و شکست‌های زندگی است. اگر در زندگی تان دچار ناامیدی و یأس پی در پی می‌شوید، ممکن است راحت ترین  پاسخ ممکن را بروز خشم بدانید که در واقع این بدترین نوع پاسخ به اتفاقات بد زندگی محسوب می‌شود. به زبان دیگر خشونت اساسا به معنای راهی برای آسیب رساندن به دیگران تعریف می‌شود.

خشونت به دنبال احساس خشم شدید بروز پیدا می‌کند. به نحوی که با تخلیه آنی هیجان منفی در درون خود، می‌خواهید احساس راحتی کنید. غافل از اینکه این عمل هم عواقب بدی به دنبال دارد، هم خشم تان به طور صحیح تخلیه نمی‌شود.

محتوای اسلاید ۱۴

خشونت کلامی

یکی از رایج‌ترین انواع خشونت در کشور ما خشونت کلامی است که به روش‌های گوناگونی انجام می‌شود. خشونت کلامی می‌تواند شامل ناسزا، دشنام، بدگویی پشت سر افراد دیگر، زورگویی، رفتارهای قلدرمعابانه، داد و فریاد بر سر هم و… باشد.

مطالعه بیشتر