دانلود فلش کارت جرایم علیه تمامیت جسمانی اشخاص

دانلود فلش کارت جرایم علیه تمامیت جسمانی اشخاص
نوع فایل
pdf
حجم فایل
12mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل :

دانلود فلش کارت جرایم علیه تمامیت جسمانی اشخاص

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل با کیفیت ترین و جامع ترین فلش کارت حقوق جزای اختصاصی ۳ جرایم علیه تمامیت جسمانی اشخاص با فرمت pdf در ۳۷ صفحه حاوی نکات مهم و کلیدی آماده دانلود گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

سر فصل مباحث فلش کارت :

– جنایات عمدی

– جنایات غیر عمدی

– جنایات تعزیزی

معرفی کتاب جرایم علیه تمامیت جسمانی اشخاص میرمحمد صادقی :

در حقوق جزای اختصاصی قوانینی مربوط به جرائم علیه تمامیت جسمانی اشخاص وجود دارد که به قتل، ضرب، جرح و… می‌پردازد. اینگونه از جرائم که به جسم انسان آسیب وارد می‌کنند شامل یکسری قوانین کیفری هستند که در کتاب جرایم علیه تمامیت جسمانی اشخاص میرمحمد صادقی به صورت کامل و جامع به آن پرداخته شده است.

نویسنده سعی کرده تا در این کتاب به تمامی مواد و قوانین مرتبط با جرائم علیه تمامیت جسمانی اشخاص پرداخته و هرکدام از آن‌ها را نقد کند و در کنار تشریح مواد، به درج آراء و نظریات کارشناسان نیز بپردازد.

تعدد جرایمی که در مجموعه قوانین کیفری وجود دارد باعث می ‌شود که تنها بخشی از آن‌ ها را بتوان در موارد درسی مورد بحث قرار داد، لذا شیوه معمول آن است که برای انجام دقیق‌ تر این کار، جرائم را بر اساس این که علیه کدام یک از ارزش ‌های مورد قبول جامعه بشری ارتکاب می ‌یابند، دسته بندی می ‌کنند…

از موضوعات مهم پرداخته شده در این کتاب عبارتند از:

عنصر مادی جرائم علیه تمامیت جسمانی اشخاص
رفتار فیزیکی در جرائم علیه تمامیت جسمانی اشخاص
شرایط و اوضاع و احوال لازم برای تحقق جرائم
عنصر روانی
جنایات عمدی
جنایات شبه عمدی
جنایات خطای محض
مجازات جرایم
دیه
تعزیر
مجازات های تکمیلی و تبعی
موانع مسئولیت کیفری
صغر سن
جنون
مستی
اکراه
اجبار
اضطرار
دفاع مشروع
اشتباه
امر آمر قانونی و حکم قانون
رضایت مجنی علیه
تادیب و حفاظت
همکاری در ارتکاب جرائم
شرکت در جنایت
شرکت در مازعه
معاونت در جنایت
راه های اثبات
اقرار
شهادت شهود
علم قاضی
قسامه

مطالعه بیشتر