دانلود پاورپوینت زندگی نامه حضرت عیسی درس چهارم هدیه های پنجم ابتدایی

دانلود پاورپوینت زندگی نامه حضرت عیسی درس چهارم هدیه های پنجم ابتدایی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
4mb
نویسنده
دسته بندی
7,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت زندگی نامه حضرت عیسی درس چهارم هدیه های پنجم ابتدایی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود پاورپوینت زندگی نامه حضرت عیسی درس چهارم هدیه های پنجم ابتدایی می باشد که با فرمت ppt در ۲۸ اسلاید بسیار مفید و ارزنده تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

پاورپوینت زندگی نامه حضرت عیسی

درس چهارم

هدیه های پنجم ابتدایی

اسم درس :از نوزاد بپرسید

حضرت عیسی (ع) از پیامبران اولوالعزم می‌باشد که نام و سرگذشتش در قران ذکر شده است خداوند متعال با قدرت لایزال خود وی را بدون پدر در رحم مادرش مریم که در زهد و چاکدامنی شهرت بسیار داشت، قرار داد. پس از تولد در گهواره لب به سخن گشود و فرمود: من بنده خدا هستم و خداوند به من کتاب داده و مرا به پیامبری برگزیده است حضرت عیسی با پشتکار دین الهی را تبلیغ می‌نمود او به هر شهر و دیاری که می‌رسید بیماران، کران و کوران را شفا می‌داد. ولی جمعی از یهودیان متعصب، با وی سخت دشمنی کردند و تصمیم گرفتند. با کمک پادشاه وقت او را به صلیب بکشند اما آن حضرت به امر خداوند به اسمانها عروج نمود و شخص دیگری را که به قدرت خداوند شبیه آن حضرت گردید به جای ایشان به صلیب کشیدند.

هر گاه به زندگی و تاثیر عیسای ناصری از دید تاریخ نظری بیفکنید، مشاهده خواهید نمود که حضور او و پیامش همواره در زندگی مردم و اقوام باعث تغییرات بزرگی گردیده‌اند. هر جا که تعالیم او تاثیر خود را بر جای گذاشته، تقدس ازدواج، حقوق زنان، حق رای، تاسیس مدارس و دانشگاهها جهت تحصیلات عالیه، وضع قوانین برای محافظت از کودکان، برچیده شدن برده‌داری و هزاران تغییر مفید دیگر به زندگی‌های شخصی نیز به گونه‌ای برجسته تغییر یافته است…

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر