دانلود پاورپوینت آتانازی با فرمت ppt در ۲۲ اسلاید قابل ویرایش

دانلود پاورپوینت آتانازی با فرمت ppt در ۲۲ اسلاید قابل ویرایش
نوع فایل
ppt
حجم فایل
3mb
نویسنده
دسته بندی
7,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت آتانازی با فرمت ppt در ۲۲ اسلاید قابل ویرایش

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل باکیفیت ترین پاورپوینت آتانازی می باشد که با فرمت ppt در ۲۲ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تنظیم گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست پاورپوینت آتانازی:

تعریف آتانازی

تاریخچه

  • شواهد تاریخی عملی شدن آتانازی
  • آتانازی در دوران معاصر

انواع

دیدگاه موافقین

دیدگاه مخالفین

آتانازی از دیدگاه ادیان و مکاتب

  • اسلام
  • دیگر ادیان
  • آتانازی در مکاتب فکری

قوانین آتانازی در کشورها

  • ایران
  • دیگر کشورها

بخشی از متن پاورپوینت آتانازی:

What is euthanasia?

اُتانازی (به فرانسوی: euthanasie، به انگلیسی: euthanasia)، هومرگ یا مَرگیاری، که در زبان یونانی به‌معنی «مرگِ خوب» است، یا بِه‌مرگ یا بِه‌مرگی، در اصطلاح، شرایطی است که در آن، بیمار بنا به درخواست خودش به صورت طبیعی و آرام بمیرد.

– واژه آتانازی که ریشه آن از اصطلاح یونانی Eu  به معنای خوب و راحت و thanasia به معنای مرگ گرفته شده است و در معنای تحت الفظی به معنای مرگ خوب یا مرگ راحت می‌باشد آتانازی یک اصطلاح عمومی است که بر اساس زمینه مورد استفاده معانی مختلفی را می‌توان از آن استنباط نمود، از نظر لغوی این واژه بیانگر عملی است که در آن مرگ بیمار به شیوه‌ای صورت می‌گیرد که کمترین میزان رنج و عذاب را برایش به همراه داشته باشد بنابراین آتانازی انواع مختلفی دارد.

– فرهنگ لغات وبستر، نخستین کاربرد واژه ی اتانازی در زبان انگلیسی در معنای کنونی اش را به سال ۱۸۶۹ بر میگرداند. تعریف این فرهنگنامه از اتانازی چنین است: اقدام یا ممارست به کشتن یا اجازه ی مردن دادن به افراد (شامل اشخاص یا حیوانات) آسیب دیده یا بیمار لاعلاج، با وسایلی تقریباً بدون درد به دلیل ترحم.

مطالعه بیشتر