پاورپوینت جامع درس پژوهشهای عملی انفرادی در روانشناسی عمومی

پاورپوینت جامع درس پژوهشهای عملی انفرادی در روانشناسی عمومی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
4mb
نویسنده
7,900 تومان

توضیحات فایل:

پاورپوینت جامع درس پژوهشهای عملی انفرادی در روانشناسی عمومی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پاورپوینت درس پژوهشهای عملی انفرادی در روانشناسی عمومی (پایان نامه) منبع:راهنمای اجرا و نگارش پایان نامه و پژوهش های عملی(APA) مولف:دکتر حسن عبداله زاده می باشد که با فرمت ppt در ۳۲۷ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست فصول پاورپوینت جامع درس پژوهشهای عملی انفرادی در روانشناسی عمومی

فصل اول:

کلیات تحقیق

فصل دوم:

پایه های نظری و پیشینه تحقیقاتی

فصل سوم:

روش شناسی

فصل چهارم:

یافته ها و نتایج تحقیق

فصل پنجم:

بحث و تفسیر نتایج

اهداف درس:

آشنایی دانشجو با نحوه اجرا و گزارش یک تحقیق عملی و علمی به منظور شناسایی و حل مسایل مرتبط با رشته تحصیلی (روان شناسی عمومی) هدف اصلی این واحد درسی است.

اهداف درس:

علاوه بر این دانشجو سعی می کند با استفاده از مطالب قبلا یادگرفته شده (کلیه واحدهای نظری و عملی) موضوعی که مورد علاقه و نیاز است را با راهنمایی و مشاوره اساتید بررسی نماید.

اهداف درس:

-آشنایی دانشجو با آخرین دستاوردهای علمی و تحقیقی رشته خود و همچنین ورود به دنیای تحقیق از دیگر اهداف نگارش و اجرای پایان نامه می باشد.
– آشنایی دانشجو با نحوه تعیین طرح تحقیق (پروپوزال) و نحوه ارایه مقاله در مجلات علمی – پژوهشی یا همایشها و کنگره ها

پایان نامه

همانطور که از نام آن مشخص است واحد درسی پایانی دانشجو در یک مقطع تحصیلی است که دانشجو به صورت انفرادی تلاش می کند، موضوع یا مسئله ای تحقیقی را در مدت زمانی مشخص تحت بررسی قرار دهد.

پایان نامه

شما در دروسی مثل روش تحقیق، روشهای آماری و دیگر دروس نظری و عملی اصول نگارش پایان نامه را آموخته اید. اگر نیاز می بینید که  برخی از این دروس را دوباره مرور کنید، این کار را انجام دهید.

مطالعه بیشتر