دانلود تحقیق پاورپوینت اوتیسم در کودکان در ۳۹ اسلاید قابل ویرایش

دانلود تحقیق پاورپوینت اوتیسم در کودکان در ۳۹ اسلاید قابل ویرایش
نوع فایل
ppt
حجم فایل
3mb
نویسنده
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود تحقیق پاورپوینت اوتیسم در کودکان در ۳۹ اسلاید قابل ویرایش

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین تحقیق پاورپوینت درس اصول توان بخشی و وسایل و دستگاه ها با عنوان : اوتیسم در کودکان می باشد که با فرمت ppt در ۳۹ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

طیفهای اوتیسم:

اختلال اوتیستیک:

ارتباط ، تعامل اجتماعی و بازی تخیلی به طور مشخص آسیب دیده است. علائق ، فعالیت ها و رفتارهای تکراری دیده می شود . اختلال در سه سال اول زندگی شروع می شود.

اختلال آسپرگر :

با آسیب در تعاملات اجتماعی و وجود فعالیت ها و علائق محدود مشخص می گردد . علائم بالینی کلی که نشان دهنده تأخیر در زبان باشد وجود ندارد یعنی در حقیقت مبتلایان مشکلات تکلمی کمتری دارند. هوش طبیعی و یا بالاتر از طبیعی است.

اختلال رت:

اختلال پیش رونده ای است که فقط در دختران دیده می شود. ابتدا مراحل رشد طبیعی است ولی بعد مهارت های به دست آمده قبلی و استفاده هدف دار از دست ها را از دست می دهند و به جای آن حرکات تکرار شونده دست ایجاد می شود که بین سنین۱-۴ سالگی شروع می شود

اختلال فرو پاشنده دوران کودکی :

رشد حداقل در دو سال اول زندگی طبیعی است . از دست دادن جدی مهارت هایی که قبلاً داشته است مشاهده می شود.

اختلال نافذ رشد غیر اختصاصی:

به تنهایی علائم مشخص هیچیک از اختلالات بالا را ندارد و نمی توان آنرا جزو یکی از طبقه بندی های فوق الذکر جای داد.

محتوای اسلاید ۳۷

درمان اوتیسم در کودکی؛ آی.کیوی بالاتر در بزرگسالی :

دانش  – درمان زودهنگام و متمرکز نوزادان و کودکان کم سن‌وسال مبتلا به اوتیسم، منجر به پیشرفت‌های فوق‌العاده آنان می‌گردد؛ به‌طوری‌که پس از چند سال، علایم بیماری در آنها ناپدید می‌گردد.

خردسالان دارای علائم اوتیسم (در خود ماندگی) در صورت درمان زودهنگام و متمرکز، پیشرفت‌های عجیبی از خود نشان می‌دهند.

مطالعه بیشتر