دانلود جزوه درسی متون فقه بر پایه کتاب لمعه دمشقیه

دانلود جزوه درسی متون فقه بر پایه کتاب لمعه دمشقیه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
100,000 تومان 7,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه درسی متون فقه بر پایه کتاب لمعه دمشقیه

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه درسی متون فقه بر پایه کتاب لمعه دمشقیه در قالب فایل pdf و در ۶۴ صفحه تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

شرح مختصر:

این جزوه برای دانشجویان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد در درس متون فقه به صورت جزیی و خلاصه نمودار وار بر پایه کتاب لمعه دمشقیه تنظیم شده است. در نگارش این مجموعه از دو جلد کتاب تحریر الروضه امینی و آیتی و کتاب فقه استدلالی دادمرز جهت تدوین مباحث بهره برده شده است.

درس متون فقه یکی از دروس آزمون های حقوقی مانند آزمون وکالت مرکز وکلا قوه قضاییه و همچنین در آزمون کارشناسی ارشد حقوق است. بنابراین برای کسب امتیاز بیشتر در آزمون های در پیش رو مطالعه درس متون فقه می تواند کمک شایانی به داوطلبان آزمون های حقوقی نماید.

شاید این سوال در ذهن شما پدید آمده باشد که بهترین کتاب برای درس متون فقه چیست؟ در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که نمی توانیم یک کتاب خاص را به عنوان بهترین کتاب متون فقه معرفی نماییم. زیرا که وضعیت پایه تحصیلی هر فرد با دیگری متفاوت است و نمی توان یک کتاب خاص متون فقه را برای هر نوع آزمونی و هر فردی پیشنهاد کرد.

دانلود جزوه درسی متون فقه بر پایه کتاب لمعه دمشقیه

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰ تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر