no-img
فایل فولدر

کتاب خانواده و مسائل زناشویی - فایل فولدر


فایل فولدر

ادامه مطلب

TXT
کتاب خانواده و مسائل زناشویی
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
txt
۱۳۹۶-۰۳-۱۷
2480KB

کتاب خانواده و مسائل زناشویی


قیمت ۲۰۰۰ تومان

Image result for ‫کتاب خانواده و مسائل زناشویی‬‎

در این پست کتاب خانواده و مسائل زناشویی در ۹۳ صفحه آماده دانلودشده است در زیر قستمهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید در صورت تمایل میتوانید این محصول را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.

قسمتهایی از کتاب خانواده و مسائل زناشویی:

قبل از این که کتاب خانواده و مسائل زناشویی را بخوانید آیا با روش های پیشگیری صحیح آشنایی دارید؟

چگونه مادر در دوران  بارداری آرامش خود را حفظ کند؟ چه غذاهایی برای زنان باردار مناسب است؟

چگونه کودک سالمی به دنیا آوریم؟ راه های ازدواج موفق چیست؟ ارضا و ارگاسم چیست؟

حاملی خارج از رحم چیست؟ ۵ اشتباه جنسی مردان چیست؟ …
اگه این سوالات و مسایل ذهن شما هم درگیر خودش کرده و علاقمند هستید دراین باره بیشتر بدونید خوندن  کتاب خانواده و مسائل زناشویی رو بهتون پیشنهاد می کنم …

هیچ کس نمی‌تواند انکار کند که مشکلات زناشویی روی خود فرد هم تاثیر می‌گذارد، اما مهم این است که بفهمیم کی و چگونه باید در مورد آنها تصمیم بگیریم. بدون مراجعه به مشاور خانواده هم می‌توان مشکلات زناشویی را حل کرد. البته، مردم باید بدانند که اگر نخواهند برای حل مشکلات شان به مشاور خانواده مراجعه کنند، برطرف کردن آن مشکل زمان زیادتری خواهد برد. در هر حال چه بخواهید زندگی تان را ادامه دهید یا نه، شمائید که باید تصمیم بگیرید، شما مسئول هستید. بنشینید و در مورد ازدواج تان صحبت کنید، عشقی که به همدیگر دارید و آینده ای که می‌خواهید با همدیگر پیش رو داشته باشید. اگر برای زندگی زناشویی تان آینده روشنی می‌بینید، پس در مسیر درستی قرار گرفته اید و می‌توانید به کمک یکدیگر مشکلات تان را حل کنید. در مورد نیازهایتان صحبت کنید. مشکل هر کدام از شما چیست؟ هر فردی مشکلات را از زاویه دید خودش نگاه می‌کند. بنابراین خیلی مهم است که در مورد رابطه تان صحبت کنید و ببینید از زندگی زناشویی تان چه می‌خواهید. زمانیکه دیدگاه همسرتان را در مورد زندگی و مشکلاتش بدانید، راحت تر می‌توانید مشکلات تان را حل کنید.

کلیدواژه:کتاب – خانواده – مسائل – زناشویی

برای دریافت سایر مطالب لطفا به لینک زیر مراجعه نمایید.

۲,۰۰۰ تومان – خرید

 دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید