فصل یازدهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری چارلز پی جونز

فصل یازدهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری چارلز پی جونز
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

شرح مختصر:

فصل یازدهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری چارلز پی جونز

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت فصل یازدهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف چارلز پی جونز و ترجمه دکتر رضا تهرانی و عسگر نوربخش با عنوان سهام عادی: تجزیه و تحلیل استراتژی شامل ۲۸ اسلاید آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

پاورپوینت فصل یازدهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری (نویسنده: چارلز پی جونز)

بخشی از متن:

سهام عادی ، تجزیه و تحلیل و استراتژیها
مقدمه :
در ابتدای این فصل به بررسی نحوه تجزیه و تحلیل سرمایه گذاران در خصوص برخی مسائل مهم و مربوط به سهام عادی و استراتژی هایی که سرمایه گذاران در انتخاب سهام عادی اتخاذ می کنند، خواهیم پرداخت.
در این بررسی حداقل نرخ بازده مورد انتظار در فرآیند ارزشیابی مد نظر قرار خواهد گرفت.
در بحث تجزیه و تحلیل استراتژیهای مربوط به سهام و اوراق قرضه. این استراتژیها به ۲ دسته تقسیم می شوند :
۱ – استراتژی های فعال ۲ – استراتژی های منفعلانه

و در پایان دو رویکرد اساسی در تجزیه و تحلیل سهام را بررسی خواهیم کرد که عبارتند از :

۱- رویکرد بنیادی ۲- رویکرد نموداری

بهره گیری از نگرش جهانی
در دنیای سرمایه گذاری امروز، مرزهای سرمایه گذاری فراروی سرمایه گذاران ، فراتر از مرز های یک کشور است ، سرمایه گذاران امروزه به دنبال خرید نه تنها سهام عرصه شده در بورس کشور خود بلکه به دنبال سهام معتبر خارجی هستند.
یک سؤال : عوامل موفقیت یک سهم را چه چیزهایی تعریف می کنید؟ آیا واقع

شدن در کشور خاص و یا صنعت خاص

در حال حاضر ما در عصر جهانی سازی هستیم و به همین دلیل سرمایه گذاران نیز باید دید جهانی داشته باشند. بسیاری از مشاورین مالی به مشتریان خود توصیه می کنند که درصدی از پوتفلیوی خود را به سرمایه گذاری بین المللی اختصاص دهند ، بسیاری از فعالان این عرصه معتقداند که بین ۱۰ تا ۲۰ درصد از پوتفلیوی سرمایه گذاران باید به اوراق قرضه ی بازارهای بین المللی تخصیص داده شود که در این میان به دلیل ریسک بیشتر بازارهای کشورهای در حال توسعه نسبت به کشورهای توسعه یافته این حجم نیاید از ۵% درصد پوتفلیو برای بازارهای در حال توسعه بیشتر باشد.

مطالعه بیشتر