دانلود جامع ترین خلاصه کتاب طراحی پیامهای آموزشی تیموری 

دانلود جامع ترین خلاصه کتاب طراحی پیامهای آموزشی تیموری 
نوع فایل
pdf
حجم فایل
16mb
نویسنده
دسته بندی
80,000 تومان 6,900 تومان٪91 تخفیف

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین خلاصه کتاب طراحی پیامهای آموزشی تیموری 

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین خلاصه کتاب و اسلایدهای طراحی پیامهای آموزشی نوشته محمدحسن امیر تیموری ویرایش جدید می باشد که با فرمت pdf تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید.

جامع ترین خلاصه کتاب طراحی پیامهای آموزشی تیموری

خلاصه کتاب حاضر برای دانشجویان رشته علوم تربیتی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «اصول طراحی پیام های آموزشی» به ارزش ۲ واحد تدوین شده است.

طراحی پیام های آموزشی را به زبان ساده می‌توانیم عبارت از پاسخ به این سؤال بدانیم که چگونه می‌توانیم از طریق بیان، نوشته، تصویرهای ثابت یا متحرک، چندرسانه‌ای‌ها و منابع اینترنتی، به نحوی مؤثر طرح درس خود را به اجرا بگذاریم. طراحی پیامهای آموزشی، شامل کاربرد نظریه‌ها و اصول روان‌شناسی (نظیر مباحث احساس، ادراک، حافظه، انگیزش، یادگیری و …) و نظریه‌ها و اصول ارتباطات (شامل ارتباطهای کلامی و غیر کلامی) و … در زمینه طراحی و تولید، انتخاب و ارزیابی پیامها و ارائه آنها از طریق مجراها و رسانه‌هاست.

تحقیقات در زمینه رسانه‌های آموزشی ـ یادگیری حاکی از این است که اثربخشی هر نوع رسانه‌ای شدیداً به چگونگی طراحی پیام آموزشی جای گرفته در آن بستگی دارد. کتاب حاضر به قصد تأمین بخشی از نیازهای کسانی تدوین شده که در زمینه کارهای مربوط به طراحی و تولید، و یا ارزیابی و انتخاب پیام ها و رسانه‌های آموزشی ـ یادگیری فعال هستند.

فهرست فصول جامع ترین خلاصه کتاب طراحی پیامهای آموزشی تیموری :

فصل اول: کلیات
فصل دوم: مبانی روان‌شناختی طراحی پیام های آموزشی
فصل سوم: طراحی پیام های آموزشی و ارتباط
فصل چهارم: طراحی پیام های آموزشی بیانی
فصل پنجم: طراحی پیام های آموزشی نوشتاری
فصل ششم: طراحی پیام های آموزشی تصویری
فصل هفتم: طراحی پیام های چندرسانه‌ای

مطالعه بیشتر