دانلود فایل تست حقوق مدنی ۲ دکتر قربانی با پاسخنامه تشریحی

دانلود فایل تست حقوق مدنی ۲ دکتر قربانی با پاسخنامه تشریحی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
32mb
نویسنده
دسته بندی
180,000 تومان 14,500 تومان٪92 تخفیف

توضیحات فایل:

دانلود فایل تست حقوق مدنی ۲ دکتر قربانی با پاسخنامه تشریحی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین جزوه تست حقوق مدنی ۲ دکتر قربانی با پاسخنامه تشریحی می باشد که با فرمت pdf تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فایل حاضر جامع‌ترین تست درس حقوق مدنی و منبعی بسیار غنی، کامل و طبقه بندی شده برای طیف وسیعی از سوالات حقوق مدنی بوده و برای هر آزمون حقوقی قابل استفاده و مفید است.

دانلود تست حقوق مدنی دکتر قربانی با پاسخنامه تشریحی مناسب برای:

دکتری حقوق خصوصی دانشگاه های دولتی و آزا

کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دانشگاه های دولتی و آزاد

اخذ پروانه کارآموزی وکالت دادگستری

استخدام قضات

در این فایل تمامی سوالات پرسش‌های چهارگزینه‌ای سنوات قبل آزمون‌های حقوقی اعم از آزمون وکالت، قضاوت، سردفتری، مشاوران حقوقی، کارشناسی ارشد و دکتری آورده شده است. پاسخ سوالات پس از هر پرسش با دقت نظر تمام و به‌طور مشروح و تفصیلی بیان گردیده؛ به‌طوری که داوطلب با مطالعه توضیحات پاسخنامه نه تنها با دلایل درستی گزینه مورد نظر آشنا می‌شود، بلکه دلیل نادرست بودن سایر گزینه‌ها هم برای او تشریح شده‌اند. همچنین نحوه پاسخ‌گویی به سوالات به نحوی است که، خواننده به تمام نکات و فروضات آن مسئله نیز اشراف و احاطه کامل پیدا می‌نماید.

این نوشته حاوی پاسخ تشریحی به پرسشهای طرح شده برای درس حقوق مدنی در آزمونهای رسمی کشور است، تقریبا پرسشهای طرح شده در همه ی آزمونهای اصلی؛ یعنی آزمون ورودبه دوره ی کارآموزی وکالت، قضاوت، مشاوران حقوقی قوه ی قضاییه، سردفتری دفترخانه های اسناد رسمی و آزمون ورود به دوره کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های حقوق خصوصی،حقوق خانواده و حقوق نفت و گاز دانشگاه های دولتی و دانشگاه آزاد اسلامی در این پی دی اف مورد بررسی قرار گرفته و پاسخ تشریحی آن ها ارائه شده است…

مطالعه بیشتر