دانلود فایل سیستم های کشف و اعلام و اطفائ حریق در ۷۴ اسلاید قابل ویرایش

دانلود فایل سیستم های کشف و اعلام و اطفائ حریق در ۷۴ اسلاید قابل ویرایش
نوع فایل
ppt
حجم فایل
2mb
نویسنده
5,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل سیستم های کشف و اعلام و اطفائ حریق در ۷۴ اسلاید قابل ویرایش

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود فایل سیستم های کشف و اعلام و اطفائ حریق در ۷۴ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

پاورپوینت سیستم های کشف و اعلام و اطفائ حریق:

روشهای کشف واعلام حریق

-روشها و وسایل اعلام خطر متنوع بوده و با توجه به امکانات مالی و اهمیت موضوع از یکی از روشهای دستی یا اتوماتیک استفاده می گردد .

-شاید بهترین کاشف ها موجود در ساختمان افراد و متصرفین در بنا باشند ، افراد قادرند با تشخیص صدا ، بو ، نور آتش ، آنرا شناسایی و کشف نمایند و سپس خیلی سریع تصمیم عاقلانه بگیرند.

-انتخاب سیستم اعلام کننده آتش به عوامل ذیل بستگی دارد:

۱-نوع تصرف وساکنان محل

۲-ترکیب وسایل ساختمان (بار انتقال ساختمان یا انبار ، سوله و پارکینگ و …)

۳-سطح خطر (خطر بالا ، خطر متوسط ، خطر کم)

انواع سیستم های اعلام کننده حریق دستی

۱) دستی
۲) دستی / برقی
۳) سیستمهای اعلام کننده عمومی (بلندگو)
۴) استفاده از تلفن

روش دستی اعلام آتش

در این روش ، کشف و اعلام آتش توسط افراد شاغل یا ساکن انجام می گردد . مزایای این روش ارزانی و سادگی آن است . سیستم های خبر دهی دستی مبتنی بر امکانات موجود در محل بوده و شامل موارد زیر است.

-اعلام دستی از طریق آژیر دستی

-اعلام توسط سیستم الکتریکی

-اعلام توسط بلندگو

-استفاده از تلفن

حداکثر فاصله دسترسی افراد در هر محدوده با کلیدهای اعلام کننده باید ۳۰ متر و ارتفاع آنها از سطح زمین حداقل ۱۱۰ و حداکثر ۱۴۰ سانتی متر باشد . تمام کلیدها نیز باید همشکل باشند و در محل های مناسب با تباین رنگ کافی نصب و آموزش لازم در استفاده آنها داده شود…

مطالعه بیشتر