دانلود پاورپوینت آموزش جستجوی مقاله در پایگاه داده

دانلود پاورپوینت آموزش جستجوی مقاله در پایگاه داده
نوع فایل
ppt
حجم فایل
9mb
نویسنده
100,000 تومان 8,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت آموزش جستجوی مقاله در پایگاه داده

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت آموزش جستجوی مقاله در پایگاه داده در قالب فایل ppt و در ۸۲ اسلاید قابل ویرایش تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

محتوای اسلاید ۳:

معرفی پابمد

pubmed یکی از محیط های جستجو و بازیابی منابع حوزه علوم پزشکی در وب می باشد که توسط مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی NCBI: National Center for Biotechnology Information  واقع در کتابخانه ملی پزشکی آمریکا (NLM) تهیه شده است.

این ابزار دسترسی به پایگاه اطلاعاتی مدلاین را به طور رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد. هم اکنون این پایگاه بیش از ۱۸ میلیون مقاله از ۶۲۰۰ نشریه در رشته های پزشکی، پرستاری، دندانپزشکی، دامپزشکی و علوم پایه (پیش بالینی) منتشر شده در آمریکا و هفتاد کشور جهان را دارا می باشد.

پوشش تاریخی  این پایگاه به سال ۱۹۹۷ بر میگردد.

محتوای اسلاید ۴ :

وظیفه اصلی پابمد

کارکرد اصلی پابمد ارائه ی اطلاعات کتاب شناختی منابع منتشر شده در حوزه پزشکی و پیراپزشکی است نه دادن متن کامل مقالات و دیگر منابع.

منظور از اطلاعات کتاب شناختی:

عنوان، نام پدیدآورندگان، ناشر، تاریخ و …………………. می باشد.

دانلود پاورپوینت آموزش جستجوی مقاله در پایگاه داده

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر