فایل نمونه های نثر ساده انگلیسی دکتر بهروز عزبدفتری

فایل نمونه های نثر ساده انگلیسی دکتر بهروز عزبدفتری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
32mb
نویسنده
دسته بندی
100,000 تومان 8,800 تومان

توضیحات فایل:

فایل نمونه های نثر ساده انگلیسی دکتر بهروز عزبدفتری

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل فایل pdf نمونه های نثر ساده انگلیسی دکتر بهروز عزبدفتری پیام نور رشته مترجمی زبان انگلیسی‌ می باشد که بصورت اسکن با کیفیت متوسط تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود فایل نمونه های نثر ساده انگلیسی دکتر بهروز عزبدفتری

مترجمی زبان انگلیسی، یکی از رشته های علوم انسانی است که هدف آن تربیت متخصصانی برای ترجمه دقیقا و استاندارد متون زبان انگلیسی به فارسی و بالعکس است. باید اشاره کنیم، رشته مترجمی زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد با همین عنوان ارائه می شود؛ اما در دوره دکتری و طبق دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور تخصصی این مقطع، با عنوان ترجمه به چشم می خورد.

طبق اعلام سازمان سنجش، متقاضیان تحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی در دوره کارشناسی ارشد، علاوه بر داوطلبانی که در رشته زبان و ادبیات انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی تحصیل کرده اند و پایان نامه آنان در حوزه ترجمه می باشد، می توانند در آزمون دکتری ترجمه شرکت نمایند. دانشجویان در گرایش مترجمی زبان انگلیسی، دروس تخصصی در زمینه های ترجمه انواع آثار اسلامی از فارسی، ترجمه اسناد و متون علمی و تخصصی و ترجمه ادبیات را فرا می‌گیرند و همچنین با اصول و مبانی ترجمه و روش تدریس و تحقیق نیز آشنا می‌شوند.

علاوه بر موارد فوق، دانشجویان این رشته به بررسی و مطالعه آثار ترجمه شده، زبان‌شناسی کاربردی، نحوه ترجمه شفاهی همزمان و دیگر مهارت‌های زبانی می‌پردازند….

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر